KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyertsteckning 11744088
nr 1174 4088
Robert Högfeldt
(1894-1986), Sverige
Blyertsteckning, Kvinna, signerad, ramens innermått, 18x18
Utrop:
400 kr
Såld:
250 kr
måndag 9 april 2018
kl 18:14:30
200 kr
Robert Högfeldt
Läs mer om Robert Högfeldt